SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
94
ID e produktit :
60736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 ne gjendje te rregullt 1.4 benzin rexhistrim deri ne gusht 2015
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbesi
Prishtinë
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »