SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 1.8 (1 Vit Regjistrim)
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
60758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OPEL ZAFIRA 1.8 BENZIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT POSDON:7 ULSE. KLIM .ABS.AIRBAG .HIDROLIK. CENTRALL. FELLNE ME GOMA TE VERES .REGJISTRIM KA DERI N FUND T GUSHTIT 2017. VETURA KA TIMON ANGLEZ. . PER ME SHUM KONTAKTONI. NR:044-786-961
Informata rreth publikuesit
Egzon
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »