SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
4.40
Ekstra :
Immobiliser
ID e produktit :
60760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW X5 ne gjendje te rregullt është I qlajmruar .Mundsi ndrrimi me ndonje vetur me te Vogel .Per info.. Na kontaktoni ne keta numra 044 268 012 /049 821 852 edhe ne viber +38649 821 852.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
So
Nabërgjë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »