SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 Diesel
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
60766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Meriva viti i prodhimit 12 muj 2005 fund.
E importuar nga Zvicra me liber servisi, eshte vetur ekonomike si dhe familjare, nuk ka vrejtje Tip-Top
1.7 CDTI
Regjistrim : 25.08.2015 me karton te gjelbert


Vetura esht ne gjendje te rregult dhe shum te mire
Vetura ka:
Klima Funksionale
Xhamat elektronike
Pasqyret elektronike
Klima funksionale
Fellne
ABS
Centrall
2 Çelsa
Fellne me goma te mira
Hidraulik
Radio me CD
Komanda ne Timon
Arsyja e shitjes eshte se mu kan bo shumë vetura dhe sjam tu e perdore.
Vetura nuk eshte hipotek dhe mund te perkthehet menjehere ne emrin tuaj.
Per me shume thirrni ne tel:
044/744-076 Viber
049/222-500 Viber
Informata rreth publikuesit
Liridon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »