SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf GTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1560.00
ID e produktit :
60775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht me gjendje te rregullt, regjistrimi vlen deri më 06.01.2016
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Podujevë
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »