SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gofl V
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,942
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
60779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V (TDI)
Viti i prodhimit : 2004
KW 77 / 105 ps

ps : Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt, regjisitrim ka deri me 21 mars 2015

Kontakti : 044 212 210
Informata rreth publikuesit
andi
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »