SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
60781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf IV 1.4 Benzin
Vetura gjindet Ende ne gjermani por me marrveshje dergohet ne Kosovë
Posedon Klima , xhama elektronike, pasqyre elek. , etj
Felga 16 zoll
Vetura është ne gjendje shum te mire , per me shum Info na kontaktoni ne Nr e Tel per Ems VIBER ose Wats App
+4915223173228
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tim
Stuttgart, Germany
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »