SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€2,150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
ID e produktit :
60784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura viti 1993 1.9 dizell i thjesht me hargjime shum te vogla regjistrim ka deri me 05.07.2015 vetura esht ne gjendje perfect te interesuarit skan nevoj me investu as 1 cent.te interesuarit mund te lajmrohen 045-673-783 049-798-365
Informata rreth publikuesit
ilir
Besianë
045673783
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »