SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 130 HP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
19.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
60786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 130 PS ESHTE VITI 2002 DISA DRITA KA NDRYSHME PER PARA E KAM NDRRU UNE VET ATO
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Ferizaj
0033624602632
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »