SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
60788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 full ekstra me tabela te italis e ardhur nga italia 044 755 280---049 62 62 14 pres bleres serioz
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »