SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
****O F E R T E***** New Beetle 6900 euro
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Viti :
2006
ID e produktit :
60798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
****O F E R T E*****
New Beetle 6900 euro
Cel: 06641 300 03
Viti 2006, cabriolete, kamio automatike, dogane e paguar, targa dhe dokumenta te sapopaguara per 1 vit.
Xhama elektrik, airbag, kondicioner,mp3,
lekure, mbyllje me pult etj
Informata rreth publikuesit
Anka
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »