SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES Benc elegance 220
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
60840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES Benc elegance 220 viti i prodhimit 1997 me kamje automatike me sedilje lekure cdo gje ne rregull e perdorur vetem nga nje familje me pult komande me mbyllje automatike letra te prera korrik 2015 ka kondicioner eshte shum ekonomike eshte e gatshme cdo lloj prove nga ana juaj dhe ta kontrroloni ku te deshironi. 0695212991&0688021631. Dua telefonata serioze
Informata rreth publikuesit
Loren
Moscow, Russia
POGRADEC [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »