SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
60862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a6 2.4 v6
Benzin + plin (ne dizne) sistem italian
klim
airbag
centrall
karrikat likur dhe me nxemje nuk jan te demtume
4 goma te dimrit
amortizera sport
dvd mbrapa
regjistrim deri ne qershor 2015
gjomat elektronik hapen me komand prej larg
spoilerin mbrapa te audis RS
shtopat LED ( kristal )
xenon
pasqyret elektronike

vetura nuk eshte peng apo kredi
Informata rreth publikuesit
Milazim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »