SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.4 benzin , viti i prodhimit 1994 , ngjyra e z
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
ID e produktit :
60896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.4 benzin , viti i prodhimit 1994 , ngjyra e zeze , kilometrazha 156212 km. Vetura eshte ne gjendje te mire . Qmimi 1000 euro.Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit 044 295 694.
Informata rreth publikuesit
Lorent
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »