SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.2
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
60948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Punto 1.2 Benzin
4 dyer gjamaat e pare elekektrik
Regjistrim deri me 17.07.2015
Gumat e reja t dimrit
Nuk eshte hipotek
Hargimet shume t vogla
Kontakt: 044870237
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »