SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 viti 2003
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,354
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
60960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SGES GOLF 4 TDI 66KW 90 POES VETURA POSEDON KLIM AC AIRBAG ESP GOMA TE REJA TE DIMRIT M+S ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA POSEDON TE GJITHA LIBRAT E SERVISIT PREJ VITIT 2003DEI NE VITIN 2014 PO ASHTU POSEDON KAISHIN E DHEMBZORVE ME SERVIS QE GARANTOJ DERI NE 300.000 KILOMETRA KAZALKA KROMM DRITARET ME RRYM PASQYRE ME RRYM VITI I PRODHIMIT ME 21SHKURT T 2003 NGJYRA HIRI PA ASNNJE GERVISHJE VETURA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER KOMFORT TE BUKUR PER MBRENDA VETURA ESHT SIQ E SHIHNI NE FOTO PER ME SHUM KONTAKTONI NE NR. QE SHIHNI NE EKRANN NGJYRA E HIRIT METALIKE
Informata rreth publikuesit
lirim.14lirim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »