SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mecedes E 280
Çmimi :
€14,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Mercedes E 280
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
61037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E 280 motorrin 300 e ka V6 nga fabrika ekstratimin esht dizel hargjimet te vogla motorrin ekstra , nuk ka zhurem te madhe asht shum i rujten si brenda ashtu edhe jasht fellnat dhe gomat te mira , nuk ka asnje gerrvish , alarm ABS etj etj .....rexhistrim deri me 18-09-2015 esht Extra krejt senet i punojn esht tip i ri 2005
Informata rreth publikuesit
Qerim
Rahovec
045862727
Dejn [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »