SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
gollf 4
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
71,057
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
61039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shitet Golf 4 1.9 TDIDizel,Vetura eshte shume e rujatur si interjeri per brenda po ashtu edhe jashtë, motori tejet ne gjendje te mire, nuk fryn, nuk harxhon vaj, ndezët tepër mire ne temperatura shume te ftohta, shpenzimet e karburantit jane 4.5 deri 5.5 max. l/100 km. Ka katër dyer, servise e kryera, i ka 4 gomat e reja.Vetura eshte pothuajse e re .Vetura e ka rexhistrim deri me dt.08.04.2015

*Karakteristikat:
*Golf 4 1.9 TDI (i te kuqe ).
*Klima tronik dy zonal.
*Bord Kompjuter.
*Pasqurat elektronik.
*Xhamat elektronik.
*Central me dirigjim ne distanc.
*Esp.
*Air Bag shume vende edhe ne ulse.
*Sistem sigurije per ngrica dhe akull.
*Abs e shume e shume tjera qe si di as vet.
*Rexhistrim RKS deri me dt.08.04.2015
*Mob: 044314794
Informata rreth publikuesit
ardit.sejdiu1
fushkosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »