SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane, shes makine Range Rover Viti 2002, 11.000 Euro
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Lloji :
Rover Allegro
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
61068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Range Rover 3.0 td6 i 2002 në gjendje të përkryer, full opsione, panoramik, navigator, goma të reja, 165.000 km origjinale. Praktikisht si i ri, me targa shqiptare. Makina aktualisht ndodhet në Romë. Çmimi 11,000 €
Ju lutem vetëm blerës seriozë.

Tel: +39 3289662519 , 0674313896 (eagle)

Range Rover 3.0 td6 anno 2002 perfetto stato, full optional, tetto, navigatore, gomme nuove. 165.000 km originali, come nuova, targhe albanesi, visibile a Roma. Euro 11.000

Tel: +39 3289662519 , 0674313896 (eagle
Informata rreth publikuesit
arditdervishi94
Romë, Itali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »