SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
nissan micra`
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '15
Lloji :
Nissan Micra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
61103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nissan mircra 1.4 b
viti i prodhimit 2002
Klime
Abs
Air Bag
goma te reja te dimrit 4-tat
regjistrim deri ne shtator 2015
Informata rreth publikuesit
Betim
Skënderaj
049195194
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »