SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 350 4matic blueficency, viti 2014
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Mercedes 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18
Viti :
2014
ID e produktit :
61191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cmimi 53 000€
Cel: 0664130003
Mercedes Ml 350 4matic blueficency, viti 2014 , 18mij km, full opsional.
Makina ka dhe 2 vjet garanci.
Cel: 0664130003
Informata rreth publikuesit
Anka
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »