SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
61239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati 1.9 TDI(DI) te kuqe, viti i prodhimit 2003 ne gjendje shum te rregullt dhe shpenzime ekonomike , klim , airbaga , esp ,pasqyre elektronike e shum tjera. Rixhistrim edhe 6muaj , per me shum info.kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
mili_is_8
istog [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »