SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 ngjyr e kalter metalike
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 ngjyr e kaltër metalike 1.4 benzin i regjistruar deri ne muajin maj 2015 mund te kontaktoni në numrin 045 51 50 17
Informata rreth publikuesit
Miri R
Gjakovë
Rr.Ymer Prizreni N.43 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »