SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 cdti- 2010- 111 jahre me dogan dhe homologim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Opel Corsa 1.3cdti. Me Dogan dhe homolgim
Viti prodhimit:2010 KM:117000
Vetura ka: Tempomat,,Esp,Abs,Komanda ne vollan,Bluetooth,Mp3,AUX.
Xhama elektrik, mbyllje qendrore.ne gjendje te shkelqyer.
045-267-551
Informata rreth publikuesit
Vetura
Prishtinë
045267551
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »