SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES R 320 CDI 049450150
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '15
Lloji :
Mercedes R 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,800
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES R320 4 CDI MATIC DISEL VTI 2007.
VETURA ESHTE KREJT EXTRA PER MERAKLI .
PANORAM ,.F1. .KLIM ZONALE. LKURE E ZEZE .6 ULESE. ETJ ETJ

049 450 150
Informata rreth publikuesit
Valon
Gjilan
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »