SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2010
Ekstra :
Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
61365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
044474322
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »