SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 6 1.4 benzin
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
85,000
Viti :
1400
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
61366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I sapo ardhut nga gjermania i doganuar ks
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Murat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »