SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi 2.5 pajero sport gls i 2005
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
61379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mitsubishin 2.5 pajero sport gls 85kw (116ps) 08. 2005
kilometra 180000km i ka te kryera te gjitha serviset , eshte shum i ruajtur si jasht ashtu dhe brenda ulset me lekur.
Guma te dimrit te reja m+s 2014
Guma te veres
Radio me tv.
Rigjistrim ka edhe 6muaj
Vetura ka edhe shum sene tjera po te interesuarit
Mund te kontaktojn ne numrin. 045-544-678.
Pres bleres serioz. qmimi 10500€
Informata rreth publikuesit
artan
prizren bresan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »