SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDi
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
61423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 4 ngjyr e zez metalike kerri asht shum ngjendje te mir motorike po ashtu edhe. Nga jasht per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044328496 ose ipko 049616104
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Gremnik
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »