SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
reno kangoo
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
61479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj reno kangoo me ble ju lutem ofertat ne email me ni foto e pastaj kontaktojm flm
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Kosovo
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »