SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Viti :
2008
ID e produktit :
61483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cel: 069 661 8919
Cmimi:25.000 euro
Shitet: BMW X5, 3.0d M Performance,viti 2008.Targa te paguara,dyer me thithje,panorama,DVD,headup display,camera,dynamic drive,keyless go, me targa dokumenta te paguara.
Informata rreth publikuesit
Anka
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »