SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw beetle viti 2014 me benzin+gaz
Çmimi :
€15,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
30,000
Viti :
2014
ID e produktit :
61484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cmimi:15300 euro
Cel: 067 202 4991
Vw beetle viti 2014 me benzin+gaz motorri 2.5 sedilje lekure me ngrohje navi kart memorje fish per iphone lidhja me bluetooth hapje dhe ndezje me gisht 29000 mij kilometra disqe 18 tavan xhami
Informata rreth publikuesit
Anka
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »