SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar xj viti 2002
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Jaguar XJ Series
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Viti :
2002
ID e produktit :
61487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jaguar xj viti 2002 4.0 benzine automatike 69 mij milje full extra sedilje lekure baxha radio cd navigator komanda ne timon 3 celsa gjendje perfekte si e re te gjitha sherbimet e kryera ne kohe 1 pronar

Cel 066 41 300 03
Informata rreth publikuesit
Anka
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »