SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes makinen
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
1986
ID e produktit :
61493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz 200 D motorr diesel i mmbajtur mir si brenda ashtu edhe jashta per me shum info kontaktoni ne viber +355665841846. ose facebook www.facebook.com/caa.keee 
Informata rreth publikuesit
ANdi
Kukësi, Kukës, Albania
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »