SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai Santa Fe
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '15
ID e produktit :
61494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai SantaFe 2007 2..2 16V dizel, 140.000km ,manual.DRITAT XENON ABS ESP CD PLAYER KARRIGE ME NGROHJE CRUISE CONTROL ALARM MBYLLJE QENDRORE 14x AIRBAGS PASQYRA ELEKTRIKE KARRIGE ELEKTRIKE. INTERIORI ME LEKURE TE ZEZE. I REGJISTRUAR NE RKS
Informata rreth publikuesit
doni
Prishtinë
049693253
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »