SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes motocrosin aprilia
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
ID e produktit :
61514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj motorrin aprilia dokumentat ne rregull posedon gybek kaishin rezerv te motorit gomat koprranka tbjeshkeve dhe te asfalltit gomat e bjeshkeve jan fino te reja asnjeher nuk jan perdorur motori osht u ruajtur shum mundeni me i pa ne foto por e ka kompjuterin e djegur kam pyetur ka ne shkup nuk po kushtojke me shum se 100€ nr. Kontaktus 044121327
Viber. +37745699115
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Ferizaj
044121327
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »