SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sharan 1,9 tdi
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
full extra 1999
Informata rreth publikuesit
naim
Vushtrri
049793190
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »