SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAAB 9-3 Vector Sportsedan 2.2 TID
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Lloji :
Saab 9-3
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
61534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt , posedon navigacion , drita xenon , fellna 17" regjistrim deri ne muajin Korrik , etj etj

Tel: 044 934 408
Informata rreth publikuesit
Besen
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »