SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
61545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A4 2.0 TDI i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir mund tena kontaktoni edhe ne nr 044 798 796
Informata rreth publikuesit
Besirr
Prishtinë
044798796
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »