SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
61550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.9 TDI 2 tkuqe ne gjendje shum te mir mund te na kontaktoni edhe ne nr 044 798 796
Informata rreth publikuesit
Besirr
Prishtinë
044798796
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »