SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
61551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
C-class 220
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klajdi
Shijaku, Durrës, Albania
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »