SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi 80 benzin 2.0 pa rixhistrim
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
ID e produktit :
61553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audin 80- 2,0 benzin ne gjendje te mire ngjyren kalter mbyll dhe ne menyr te shkelqyer kerri ka regjistrim deri ne fund te shkurtit te 2015 posedon te gjitha paisjet radion dhe ulset i ka ngjyr te kalter eshte i rujshem dhe i ke ndrru nxemjen dhe akuulatorin.
Informata rreth publikuesit
Armend
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »