SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 dizell tiptop ngjyra vishnje
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
61564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes 250 Me rigjistrim 1 vjet witi prodhimit 92 , matorrin gjithmon e ka pas dizell ,me dypar bandash te aluminit me goma te dimrit te reja dhe te veres ,Ngjyra Vishnje ,me llajsne te gjana posedon drita xenon , pasqyret elektronik mbyllje elektorike , vetem nje person eka vozit , kerri esht Tip -Top pa asnje cent investimi esht kerr per Marakli bej ndrrim wetem me golf 4 me ansje kerr tjeter ju faliminderit
Nr. tel. 044 722 474 - Viber +377 44 722 474 qmimi 3.000 euro
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haliitt
Ferizaj
044722474
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »