SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
61571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen 1.2 benzina 2004 viti 117 mi km. me tabela te gjermanis ngjyr e kuqe vetura asht ne gjendje shum te mir jam personi dyt qe e voziti sjellim edhe vetura tjera me porosi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tauland
Leverkusen
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »