SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Karrige me Ngrohje, Airbags
ID e produktit :
61745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 ngjyrë kaltër 1.9 dizel, automatik me dy dyer, viti prodhimit 2003, 172123kilometra të kaluara. Me I të kuqe, me klim, ka fellne, vetura ka hy ne Kosovë 2011, ka regjistrim edhe 12 muj, I k ate gjitha serviset e kryera ka kastefon me Cd ,USB. Çmimi 5100 euro. Nr. Tel. 044-161.882. Kam edhe Viber
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
044161882
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »