SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
ID e produktit :
61796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Vectra - Me marrveshje Diesel 1.7 me motor japan viti 1997 Mobil: 049272361
Informata rreth publikuesit
Agron
Vushtrri
045654360
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »