SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Lloji :
Motot Roma
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
61804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motorrin Mondial 150cc esht ne gjendje te rregullt
( 045474384 mund tna kontaktoni edhe n viber )

Bejm ndrim me iphone 5

Gomat i ka te reja

Ndez ne qels

Esht ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prizren
045555672
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »