SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autobus Man
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
900,000
Viti :
1999
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
61812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autobusi gjendet ne gjendje te mir ,viti i prodhimit 1999 ,WC,2TV,abs,asr etj...044-191-238 049-600-119..
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prizren
045555672
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »