SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Signum Dizel
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,002
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
61819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura në shitje Opel Signum 2.2 DTI
Regjistrim deri më:15-08-2015
Posedon:Tiptronik,Klimtronik,ABS,ESP,Xhamat me mbyllje elektronike,Radion me CD+Magazinen,Goma M+S(viti i prodhimit 2013).
Njëkosisht është regjistrimi i parë në Kosov dhe vet e kem sjellur nga Zvicrra.
Pronar:Avdi Ajeti
Tel:044-231-093
Viber: +377(0)45-339-482 (18:00 deri 22:30)
Informata rreth publikuesit
endritri_boy07
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »