SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Aster
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,700
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
61831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Aster ,Benzin 1.6 16V eshte ne gjendje te mir ,Automatik viti i prodhitmi 2001 ,Gomat te reja ,me klime , me drita te mjeglles me dy qelca ,..Ju mirpresim
Informata rreth publikuesit
gazmend
Klinë
044357168
Te interexi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »